Отзывы
Дуже вдячний вашій школі за вашу працю, завдяки вам рівень моєї англійської виріс на достатній рівень, аби спілкуватись за кордоном нашої країни. Привітні, розумні та працьовиті вчителі. Найкраща адміністрація, яка завжди вам допоможе з будь-яким питанням.
Дуже вдячна школі за вдалу організацію учбового процесу, вміння педагогів зацікавити та створити все можливе за для розуміння та освоєння матеріалу студентами. Донька не завжди адаптується до нового оточення, але у вас все пройшло добре! Завжди біжить на уроки та захопливо розповідає про вивчення нового.
Пустовіт Нікіта
Міщенко Маріна
Англійська
Китайська
З вересня займаємось у групі у Валерії. Дитині дуже подобається на заняттях. Вчитель створює доброзичливу атмосферу. Багато цікавих завдань. Син завжди виходить із занять щасливим. Крім того, дуже помітно покращився рівень англійської, у школі оцінки стали значно кращими!
Обов'язково будемо продовжувати вчитися у вас!
Куліковский Євгений
Англійська
Добрий день, навчаюсь я вже у OLSC третій рік і тому хочу висловити свою думку. Навчання приємне та не важке, але ефективне. Є завдання де треба писати, усно висловити свою думку або прослухати діалог та відповісти на питання. Якщо щось буде не зрозуміло то вчитель охоче допоможе. Групи невеликі (8-10 учнів), класи охайні та чисті, їх регулярно провітрюють.
Циганенко Олег
Англійська
Занимаюсь с Джулией индивидуально уже около полугода. Мне очень нравится то, с какой интенсивностью она даёт материал. Вначале готовилась к собеседованию, а потом просто продолжила заниматься. Очень активные и насыщенные занятия. И большую часть материала запоминаю сразу на занятии, дома просто повторяю.
Буду продолжать учиться)))
София
Англійська
Дочка займається у групі на курсах вже другий рік. Знайшла тут нових друзів)) Дуже вдячні вам за таку атмосферу.
Минулого року у школі складали ДПА, дуже нервувалися, але Юлія заспокоїла, сказала, що ми дійсно повністю готові - і ми склали іспит успішно. Дякуємо вам, що так гарно вчите та ще й зараз продовжуєте працювати, попри все!
Олена Павлівна
Англійська
Мы впечатлены нашим преподавателем Людмилой, всегда чуткая, спокойная и очень позитивная!!! Ребёнок ходит на курсы из-за Людмилы и получает удовольствие от уроков! Отличный менеджмент, спасибо за четкость и организацию!
Радова Алісія
Німецька
Ми прийшли на курси англійського у цьому вересні. Нам дуже подобалося навчатися, але зараз, на жаль, зробили паузу через вимушений переїзд. А дитині так подобалися заняття! Якщо все буде добре, обов'язково до вас повернемося восени.
Юлія
Англійська
2 роки тому наважилася серйозно зайнятися вивченням англійської з самих азів (після 15-річної паузи з моменту закінчення школи). Цей мовний центр мені порадив брат, який займався у ньому близько 2-3 років. Мене вразили його знання англійської, і я зрозуміла, що й сама зможу досягти цього рівня і нарешті заговорити мовою грамотно та вільно.
Кристина Ермоленко
Англійська
Добрый день, спасибо большое Софии за организацию наших занятий, всегда встречала нас с улыбкой, помогала а решения всех вопросов, а также спасибо большое Илоне как преподавателю, Миша шел на занятия с удовольствием и мы рады, что учимся у Вас и будем продолжать учится, мы за год получили очень большой опыт в знаниях и готовы к новому уровню. И вам хорошего отдыха!!!
Шабалов Михайло
Англійська